Вітаємо в інтернет-магазині меблів «Софіно»
  • Оберіть місто
  • Мова:
  • UA
  • RU
Передзвонити?
Каталог товарів
0
Кошик

Жорсткі матраци

Вибирайте жорсткі матраци не виходячи з дому

Таке рішення, як купити жорсткий матрац в інтернет-магазині, не приходить спонтанно. Зазвичай на такий крок йдуть цілком усвідомлено, адже покупка саме такого виробу в жодному випадку не повинна бути спонтанною, інакше Ви ризикуєте просто викинути гроші на вітер. Ми розповімо про 5 найбільш важливих моментів у виборі жорсткого матраца, і Ви точно зробите правильну покупку.

Купити жорсткі матраци можна в онлайн-режимі

Почати вибір відповідної моделі варто з розрахунку бюджету, який Ви можете виділити на цю покупку. У нас Ви можете вибрати досить недорогі матраци, якість, яких все одно буде перебувати на висоті. Багато виробників випускають лінійки продукції, які припадуть до кишені кожному середньостатистичному мешканцю нашої країни.

Приємна ціна на жорсткі матраци

Після того, як з приблизною ціною Ви визначилися, зверніть увагу на наступні п'ять моментів: чохол, пружинний блок або його відсутність, додаткові опції, виробник, гарантії. Під додатковими опціями мається на увазі наявність ефекту «зима-літо», знімного чохла, посиленого блоку, аераторів, спеціального каркаса і іншого.

Відгуки клієнтів прямо на сторінці жорстких матраців

З приводу першого пункту відзначимо, що чохол неодмінно повинен бути зносостійким. При цьому абсолютно не важливо, з якої тканини він буде виготовлений: синтетичної або натуральної, головне - міцність і довговічність. Другий момент: наявність різноманітних додаткових опцій. Від них безпосередньо залежатиме вартість того чи іншого виробу, тому варто всерйоз задуматися, а чи потрібні вони Вам.

Просте замовлення і доставка жорстких матраців

Ефект «зима-літо» хороший тим, що забезпечить однаково комфортний сон в будь-який час року. Аератори дозволять вільно циркулювати повітрю в шарах-наповнювачах. Каркас підійде любителям присісти на ліжко, він буде зберігати форму виробу, не дозволяючи їй деформуватися і сідати. І погодьтеся, адже краще купити жорсткий матрац в інтернет-магазині з гарантією, і бути спокійним, знаючи, що це дійсно надійний і добротний товар.

Выбирайте жесткие матрасы не выходя из дома

Такое решение, как купить жесткий матрас в интернет-магазине, не приходит спонтанно. Обычно на такой шаг идут вполне осознанно, ведь покупка именно такого изделия ни в коем случая не должна быть спонтанной, иначе Вы рискуете попросту выбросить деньги на ветер. Мы расскажем про 5 самых важных моментов в выборе жесткого матраса, и Вы точно сделаете правильную покупку.

Купить жесткие матрасы можно в онлайн-режиме

Начать выбор подходящей модели стоит из расчета бюджета, который Вы можете выделить на данную покупку. У нас Вы можете выбрать довольно недорогие матрасы, качество, которых все равно будет находиться на высоте. Многие производители выпускают линейки продукции, которые придутся по карману каждому среднестатистическому жителю нашей страны.

Приятная цена на жесткие матрасы

После того, как с примерной ценой Вы определились, обратите внимание на следующие пять моментов: чехол, пружинный блок или его отсутствие, дополнительные опции, производитель, гарантии. Под дополнительными опциями подразумевается наличие эффекта «зима-лето», съёмного чехла, усиленного блока, аэраторов, специального каркаса и прочего.

Отзывы клиентов прямо на странице жестких матрасов

По поводу первого пункта отметим, что чехол непременно должен быть износоустойчивым. При этом совершенно не важно, из какой ткани он будет изготовлен: синтетической или натуральной, главное – прочность и долговечность. Второй момент: наличие всевозможных дополнительных опций. От них напрямую будет зависеть стоимость того или иного изделия, поэтому стоит всерьез задуматься, а нужны ли они Вам.

Простой заказ и доставка жестких матрасов

Эффект «зима-лето» хорош тем, что обеспечит одинаково комфортный сон в любое время года. Аэраторы позволят свободно циркулировать воздуху в слоях-наполнителях. Каркас подойдет любителям присесть на кровать, он будет сохранять форму изделия, не позволяя ей деформироваться и усаживаться. И согласитесь, ведь лучше купить жесткий матрас в интернет-магазине с гарантией, и быть спокойным, зная, что это действительно надежный и добротный товар.

Сортувати:
  • Популярнi моделi
  • Спочатку дешевi
  • Спочатку дорогi
Сортування
Фільтр Вибрано: 1

Популярні питання про жорсткі матраци

^ Наверх