Вітаємо в інтернет-магазині меблів «Софіно»
  • Оберіть місто
  • Мова:
  • UA
  • RU
Передзвонити?
Каталог товарів
0
Кошик

Помірно-м'які матраци

Вибирайте помірно м'які матраци не виходячи з дому

Звичайно, купуючи матрац, всi ми хочемо, щоб він прослужив нам якомога довше. І це не є винятком для помірно м'яких матраців. І навіть навпаки, матрац відноситься до тих предметів, від яких залежить найважливіший фактор в нашому житті - стан здоров'я. Тому, щоб матрац якомога довше прослужив і був для Вас комфортним, необхідно вибирати найбільш зручний варіант за ступенем жорсткості.

Купити помірно м'які матраци можна в онлайн-режимі

Якщо ви не впевнені в тому, що вам потрібно по жорсткості, тоді варто купити помірно м'який матрац. А щоб він довше залишався в первісному вигляді, необхідно виконувати деякі прості правила по його догляду. Бажано використовувати тільки якісну постільну білизну. В іншому випадку - матрац злежується і втрачає презентабельність зовнішнього вигляду і стає менш зручним і жорстким.

Приємна ціна на помірно м'які матраци

Уникайте контакту матраца з мокрими речами. Для чищення в домашніх умовах використовуйте спеціальні засоби, попередньо випробувавши їх на невеликій ділянці тканини. Раз на півроку або раз на рік віддавайте виріб в хімчистку, де про його чистоту подбають професіонали.

Відгуки клієнтів прямо на сторінці помірно м'яких матраців

Як дорогі моделі, так і недорогі матраци з помірною жорсткістю вимагають регулярного перевертання. Так, ви забезпечите матрацу з помірно м'яким ступенем рівномірне навантаження і вентиляцію з обох сторін. Не можна допускати нерівномірний тиск на продукт. Багато з нас після сну люблять посидіти на краю ліжка, зібратися з думками, прокинутися.

Просте замовлення і доставка помірно м'яких матраців

Однак робити цього не варто, так як матрац прогинається і через якийсь час перестає відновлювати свою форму. Не менш важливий фактор - якісне основання. Найкращим варіантом вважаються ламелі. Крім того, ламелі надають правильну підтримку матрацу. Купити помірно жорсткий матрац в Україні пропонує наш інтернет-магазин. Вся представлена в нашому каталозі продукція відрізняється високою якістю і доступною ціною.

Выбирайте умеренно-мягкие матрасы не выходя из дома

Конечно, покупая матрас, все мы хотим, чтобы он прослужил нам как можно дольше. И это не является исключением для умеренно мягких матрасов. И даже наоборот, матрас относится к тем предметам, от которых зависит самый важный фактор в нашей жизни – состояние здоровья. Поэтому, чтобы матрас как можно дольше прослужил и был для Вас комфортным, необходимо выбирать наиболее удобный вариант по степени жесткости.

Купить умеренно-мягкие матрасы можно в онлайн-режиме

Если вы не уверенны в том, что вам нужно по жесткости, тогда стоит купить умеренно мягкий матрас. А чтобы он подольше оставался в первоначальном виде, необходимо выполнять некоторые простые правила по его уходу. Желательно использовать только качественное постельное белье. В противном случае – матрас слеживается и теряет презентабельность внешнего вида и становится менее удобным и жестким.

Приятная цена на умеренно-мягкие матрасы

Избегайте контакта матраса с мокрыми вещами. Для чистки в домашних условиях используйте специальные средства, предварительно испытав их на небольшом участке ткани. Раз в полгода или раз в год отдавайте изделие в химчистку, где о его чистоте позаботятся профессионалы.

Отзывы клиентов прямо на странице умеренно-мягких матрасов

Как дорогостоящие модели, так и недорогие матрасы с умеренной жесткостью требуют регулярного переворачивания. Этим, вы обеспечите матрасу с умеренно мягкой степенью равномерную нагрузку и вентиляцию с обеих сторон. Нельзя допускать неравномерное давление на продукт. Многие из нас после сна любят посидеть на краю кровати, собраться с мыслями, проснуться.

Простой заказ и доставка умеренно-мягких матрасов

Однако делать этого не стоит, так как матрас прогибается и через время перестает восстанавливать свою форму. Не менее важный фактор – качественное основание. Самым лучшим вариантом считаются ламели. Кроме того, ламели предоставляют правильную поддержку матрасу, вследствие чего увеличивается его срок пользования. Купить умеренно жесткий матрас в Украине предлагает наш интернет-магазин. Вся представленная в нашем каталоге продукция отличается высоким качеством и доступной ценой.

Сортувати:
  • Популярнi моделi
  • Спочатку дешевi
  • Спочатку дорогi
Сортування
Фільтр Вибрано: 1
262
194
Розстрочка 10 в місяць
379
281
Розстрочка 14 в місяць
384
326
Розстрочка 16 в місяць
1 322
1 044
Розстрочка 49 в місяць
2 196
1 887
Розстрочка 89 в місяць
1 863
1 552
Розстрочка 73 в місяць
Фото Матрац Футон № 1 висота 4 см (помірно-м'який)  - sofino.ua
945
Розстрочка 45 в місяць
Фото Матрац Футон № 2 висота 7 см (помірно-м'який)  - sofino.ua
1 688
Розстрочка 79 в місяць
4 194
3 858
Розстрочка 181 в місяць
Фото Матрац American Dream Гамільтон висота 36 см (помірно-м'який) - sofino.ua
11 979
Розстрочка 560 в місяць
Фото Матрац дитячий Бембі Лайт висота 8 см (помірно-м'який)  - sofino.ua
1 013
Розстрочка 48 в місяць
1 502
1 185
Розстрочка 56 в місяць
1 721
1 187
Розстрочка 56 в місяць
1 846
1 329
Розстрочка 63 в місяць
1 728
1 364
Розстрочка 64 в місяць
1 591
1 367
Розстрочка 64 в місяць
1 769
1 449
Розстрочка 68 в місяць
1 772
1 541
Розстрочка 72 в місяць

Популярні питання про помірно-м'які матраци

^ Наверх